Avengers 4 vážně nedostanou rozšířenou verzi

Kevin Feige nedávno prozradil, že se Endgame tenhle víkend vrátí do kin s pár drobky navíc. Ačkoliv specificky řekl, že se přímo do filmu nepřidají žádné nové scény (a že tudíž nejde o prodlouženou verzi), internet si to samozřejmě přechroupal po svém. Jeho doslovný popis "po titulcích se pustí vystřižená scéna, malá pocta a pár dalších překvapení" se pak ztratil v záplavě vychytralých titulků, jen aby se teď šokovaně řešily nové detaily.


O co jde? Podle nejnovějších zpráv bude americký re-release Avengers 4 (pochopitelně) úplně stejný jako kinoverze. Jen se po titulcích pustí nové šestiminutové video, které se má skládat z nedokončené vystřižené scény s Hulkem, krátké pocty pro Stana Lee a nové upoutávky na dvojku Spider-Mana. Vybrané projekce by pak měly mít ještě úvod od bratrů Russoových (respektive jen od Anthonyho) a bude se na nich rozdávat nový plakát. Hlavním tahákem nicméně pořád bude samotný film v původní podobě. Avengers v tuhle chvíli potřebují k pokoření Avatara jen 38 milionů dolarů. Jeho původní run tak vlastně těsně porazí i bez re-releasu, jelikož jsou stále v kinech (jen v USA vydělávají ve všední dny kolem půl milionu dolarů).

Avatar přitom vydělal posledních 33,2 milionu až při svém re-releasu, který v srpnu 2010 představil o 9 minut delší prodlouženou verzi. Stále tedy platí, že Disney nechá Avengers překonat Avatara, jen aby se Avatar vrátil na první místo v roce 2021, kdy by mělo dojít na prakticky nevyhnutelný re-release před premiérou dvojky. Feige bude spokojený, Cameron bude spokojený, Disney si dopřeje dvojnásobný tržební triumf... jo, takhle se dělá ten největší hollywoodský byznys!

Lucie Opltová hodnotí:60%

Reklama

KOMENTÁŘE

#8 Napsané 25.06.2019 22:41
na toto uz do kina asi nepojdem, ale ajtak som zvedavy..
#9 Napsané 26.06.2019 19:08
To i já.
#10 Napsané 26.06.2019 21:39
Přesně tak :)