První reakce: Nový Spider-Man je další skvělá marvelovka

Pokud patříte mezi lidi, kteří napjatě čekají na velké marvelácké zakopnutí... musíte čekat dál. Spider-Man: Daleko od domova vás v tomhle směru rozhodně nepotěší, jelikož by mělo jít o další marveláckou trefu, která je plná humoru, dobré filmařiny a vítaných překvapení.


Jak to víme? Samozřejmě díky tweetům od amerických kritiků, které se Marvel nebál vypustit už dva týdny před premiérou. Zatímco jsme v minulých týdnech řešili jedno embargo za druhým (Dark Phoenix a Muži v černém se ohlasů báli jako čert kříže - a oprávněně), Kevin Feige tyhle šarády nehraje a rád se svým novým dítkem pochlubil takhle dopředu. Internet tudíž zaplavily zvěsti o tom, že se druhý Spidey výborně popral s dopadem Avengers: Endgame a že je minimálně stejně povedený jako ten první. Očekávané chvály se ve tweetech dočkal Jake Gyllenhaal, který je prý jako Mysterio famózní, a velký důraz je kladen i na to, že nás v kině čeká nejeden zvrat.

V trailerech toho údajně není zase tolik a pár lidí tvrdí, že zatímco se první půlka filmu soustředí na studentské blbnutí, ta druhá se ohání zatím nejlepší akční scénou se Spider-Manem. Uvidíme, jak to nakonec dopadne číselně. Osobně tuším marveláckou klasiku (tedy rottenový rating lehce nad 7/10), leccos totiž naznačuje, že bude Daleko od domova milá oddechovka, která sice pobaví a potěší, o moc víc bych od ní ale rozhodně nečekala.

Lucie Opltová hodnotí:60%

Reklama

KOMENTÁŘE

Zatím nebyl přidán žádný komentář.