Prci prci prcičky oslavují 20 let. Herci při této příležitosti zveřejnili společnou šelf

Lucie Opltová
Dne 10.07.2019 o 20:26

Kdo by si to byl uvědomil, že od natočení klasické komedie z 90. let uběhly už dvě desetiletí. Film o čtyřech teenagerech, kteří se dohodnou, že ani jeden neskončí střední školu jako panic, viděl během dospívání snad každý. I proto se stal srdeční mnoha, i když existuje poměrně velká skupina diváků, kteří ho pokládají za nechutný.


V původním názvu American Pie (z kterého si čeští distributoři odvodili název "Prci prci prcičky" a Slovenské ještě horší "Pikantní pokušení") se film dostal do amerických kin 9. července 1999, informuje web NME . V průběhu let se dočkal tří pokračování a na tuto franšízu se snažili odkazovat i další čtyři spin-off filmy, ovšem již bez původního hereckého složení. Originál je však jen jeden a právě první díl si vysloužil největší slávu i přízeň diváků, proto se na něj nezapomnělo ani po letech. Proto je jen pochopitelné, že nejen věrní fanoušci, ale i samotní herci vzpomínají na vznik tohoto dosud nevídaného teenagerského filmu. Při této významné příležitosti se setkali v rámci dvouhodinového speciálu programu Entertainment Tonight původní herci z jednotky, dnes už čtyřicátníci, aby si připomněli 20. výročí této ikonické komedie , která je proslavila po celém světě. Společnou šelf z tohoto setkání zavěsila na svůj Twitter Alyson Hannigan , která v prcičky ztvárnila Michelle. Na fotografii se nacházejí také Jason Biggs (Jim), Seann William Scott (Stifler), Chris Klein (Oz), Tara Reid (Vicky), Eddie Kaye Thomas (Paul) a Natasha Lyonne (Jessica). Na svou průlomovou roli si v relaci zavzpomínal Jason Biggs, který se vyjádřil i k slavné koláčové scéně, podle níž se i film volá. "Pomyslel jsem si, že je to skvělé, nikdy jsem nečetl ani neviděl nic podobného.

Říkal jsem si: Opravdu doufám, že dostanu tento úkol, vážně to chci dělat,"Prozradil Biggs." V den, kdy jsem měl natáčet tuto scénu, jsem však zcela znervózněl a zavolal jsem svému manažerovi: Opravdu to mám udělat? Odpověděl mi: Pořádně ten koláč pošukaj. Začal jsem mít však o sobě pochyby. Co když to nikdo neuvidí a budu šukat koláč jen proto, že jsem za to dostat velmi málo zaplaceno? Manažer mi však dodal sebevědomí a šel jsem tedy scénu natočit. A točil jsem ji tvrdě, dobře a dlouho, "popsal bizarní scénu Biggs, i díky které se staly Prcičky, dá se říci, legendárními.

Reklama

KOMENTÁŘE

Zatím nebyl přidán žádný komentář.