Marvel vymazal scénu ze Spider-Mana! Který "nový" AVENGER se v ní měl objevit?

Po Avengers: Endgame mnozí fanoušci i spali s padnutí čelistmi. Studio velkolepým způsobem ukončilo Infinity Ságu , kterou Kevin Feige budoval od roku 2008. Jaká bude budoucnost? Co nás ještě čeká? K tomu vám možná napoví seznam způsobů, jakými se MCU navždy změnilo po poslední tímovke . Věděli jste však, že jedním z nich měli tvůrci začít již v Spider-Man: Daleko od domova ? Pravda je totiž taková, že Marvel vymazal scénu, v níž se měl objevit "nový" Avenger!

 


Nový Spidey nese pořádně emocionální břemeno. Ve zkratce je o tom, jak svět, včetně Petera Parkera , snáší následky Endgame. Také je o tom, jak těžké je pro středoškoláka převzít pověst Iron Mana . Nick Fury ( který nás pořádně překvapil potitulkovou scénou ) si vyžádal pomoc Spider-Mana s bojem proti záhadným elementály. Peter na to nechápavě odpoví slovy: "Proč právě já? Co takový Doctor Strange, Thor zda Captain Marvel ?, " na co Fury mladého hrdinu ujistí, že on je jediný, kdo zůstává. To však mohlo být úplně jinak - původně se totiž ve filmu měl objevit "nový" Avenger !

Jeden z vysoce postavených lidí z Marvel Studios odhalil, že ve filmu Spider-Man: Daleko od domova se měl objevit i další Avenger. Eric Carroll prozradil, že mělo jít o nového Captain America - Falcon - který převzal štíty po Stevu Rogersovi. Nakonec se však tento návrh zavrhl, i když podle Carrollová slov bylo velmi blízko k tomu, aby se Anthony Mackie ve filmu opravdu objevil. Je dobré, že nový Captain America se nám nepředstavil nyní, na konci 3. fáze . Můžeme se tak dále těšit a přemýšlet nad tím, kdy Falcon vůbec poprvé uvidíme v MCU se štítem v ruce.

UPDATE : Režisér Jon Watts řekl, že během vývoje filmu nad tím reálné nikdy neuvažovali.

Co si o tom myslíte? Je podle vás dobré, že Falcon jako nový Captain America se neukázal v novém Spider-Man filmu? Kdy myslíte, že ho uvidíme v nové roli poprvé? Napište nám do komentářů!

Lucie Opltová hodnotí:60%

Reklama

KOMENTÁŘE

Zatím nebyl přidán žádný komentář.