Tom Cruise se vrací do kokpitu stíhačky v první ukázce na film Top Gun: Maverick

Dámy a Pánové, druhé Vánoce pro všechny milovníky filmů a seriálů jsou konečně tady. Samozřejmě máme na mysli akci Comic-Con 2019 , která právě v těchto chvílích probíhá v americkém San Diegu . Ty největší filmové studia zde odhalují jejich připravované novinky a každý den se tedy dočkáme nálože nových trailerů a oznámení.


Během nejbližších dní se můžete těšit na odhalení budoucích filmů od Marvel Studios , ale své vlastní panely budou mít i Star Wars , HBO či Netflix s jejich seriálem Zaklínač. 

 

Film Top Gun: Maverick přišel s prvním trailerem Je to přímo neuvěřitelné, ale Tom Cruise si po více než 30 letech opět sedne do kokpitu stíhačky. A musíme si nalít čistého vína - tomu chlapíkovi to stále sekne stejně, on prostě nestárne. Cruise si zopakuje jeho roli Mavericka a přidá se k němu i Val Kilmer jako Tom " Iceman " Kazansky.

Události pokračování jsou samozřejmě zasazeny 34 let po původním filmu, kterého jsme se dočkali v roce 1986 . Maverick je novým leteckým instruktorem ve škole Top Gun a přichází ten pravý čas na to, aby svou štafetu prodal mladšímu pilotovi. Přesněji je mentorem syna Nicka " Goose " Bradshawa, který nepřežil události prvního filmu.

Největším překvapením je, že si jeho syna, Brada Bradshawa , zahraje mladý a talentovaný Miles Teller ( Whiplash , Fantastická Čtyřka , Divergence , ...). Kromě nich ve filmu uvidíme jména jako Jennifer Connelly, Jon Hamm, Glen Powell, Ed Harris či Manny Jacinto. Režii má starosti Joseph Kosinski , který má na kontě úžasné filmy jako Oblivion (právě s Tomem Cruisem) nebo Tron: Legacy .Česká premiéra je naplánována na 16. červenec 2020 .

Pamatujete na song? Top Gun obdržel Oscara v roce 1987 za nejlepší původní píseň Take My Breath Away.

Lucie Opltová hodnotí:80%

Reklama

KOMENTÁŘE

Zatím nebyl přidán žádný komentář.