Henry Cavill zabíjí příšery jako Geralt v první ukázce na seriál Zaklínač od Netflix!

Dámy a Pánové, druhé Vánoce pro všechny milovníky filmů a seriálů jsou konečně tady. Samozřejmě máme na mysli akci Comic-Con 2019 , která právě v těchto chvílích probíhá v americkém San Diegu . Ty největší filmové studia zde odhalují jejich připravované novinky a každý den se tedy dočkáme nálože nových trailerů a oznámení. Během nejbližších dní se můžete těšit na odhalení budoucích filmů od Marvel Studios , ale své vlastní panely budou mít i Star Wars , HBO či Netflix s jejich seriálem Zaklínač.


Je evidentní, že seriál Zaklínač - nebo v originále The Witcher - je připraven probrat štafetu po úplném konci Game of Thrones. Opravdu to vypadá tak, že jsme si našli nový nejoblíbenější fantasy seriál. Karty ještě může zamíchat Pán prstenů od Amazonu, ale na toho si ještě chvíli počkáme. Každopádně, Netflix nám odhaluje magický příběh Geralta z Rivie , který je připraven se postavit špatným mystickým silám.

Herec Henry Cavill (známý jako Superman z DC) zas dokázal, že je pro tuto roli jako stvořený. V první ukázce nechyběly ani postavy jako Yennefer či Ciri . Nečekejte však, že se bude Netflix držet herní verze tohoto příběhu. Již před nějakým časem bylo odhaleno, že půjde o adaptaci knižního příběhu , který napsal autor Andrzej Sapkowski . Jedním z rozdílů je například to, že Geralt s sebou nosí pouze jeden meč , zatímco ten druhý má schovaný například na koni. Bohužel, přesný datum vydání nepřišel ani s první ukázkou. Určitě ho však uvidíme ještě letos, pravděpodobně na podzim .

Lucie Opltová hodnotí:80%

Reklama

KOMENTÁŘE

Zatím nebyl přidán žádný komentář.