Terminátor: Temný osud odhaluje nové záběry a 10krát velkolepější akci!

Tato legendární filmová série začala ještě v roce 1984, kdy nám James Cameron přinesl příběh, který nás vyděsil, ohromil a pobavil. Série s ikonickým hercem Arnoldem Schwarzeneggerem na čele se od té doby formovala různými směry. Druhý díl s podtitulem "Den zúčtování" je klasikou, kterou viděl snad každý filmový fanoušek. Rovněž je všeobecně uznávanou nejlepší částí celé série.


Bohužel od vydání filmu Terminátor 2 (1991) šla série postupně dolů vodou. To by však už zanedlouho měla změnit novinka Terminátor: Temný osud - už 6. díl této série! Jak totiž víme už celkem dlouho, připravovaný počin bude mít skvělé obsazení a zajímavý příběh .

Po prvním traileru v nás tvůrci vzbudily naději akčním návratem ke kořenům . Novinka zatím vypadá opravdu šíleně explozivní, ale zároveň podobně pokud onen milovaný druhý díl série.

Optimismus vzbuzuje i nová Featurette, která obsahuje několik nových záběrů z připravovaného filmu Terminátor: Temný osud . Rovněž je doplněna o vyjádření Jamese Camerona , Tima Millera , Arnolda Schwarzeneggera a v neposlední řadě Lindy Hamilton . Ta mimo jiné působí ještě více Badass než kdykoliv předtím:

"TY KOVOVÝ SKU * VYSYN!"

Co říkáte na nové záběry z připravovaného pokračování série Terminátor? Zachrání podle vás Temný osud pověst těchto legendárních filmů, nebo se vám novinka nezamlouvá? Vaše názory nám zanechte níže!

Lucie Opltová hodnotí:80%

Reklama

KOMENTÁŘE

Zatím nebyl přidán žádný komentář.