VIDEO: Vymazána scéna z filmu Shazam! naznačuje příchod Black Adama

Určitě se shodneme na tom, že akční komedie Shazam! je jedním z nejlepších filmů od Warner Bros. a DC . Líbil se fanouškům, líbil se i kritikům a celosvětově si vydělal obstojný 364 milionů amerických dolarů . Je tedy jasné, že dříve či později přijde pokračování.


Právě v něm uvidíme zloducha jménem Black Adam , jehož ztvární herec Dwayne "The Rock" Johnson . Sice jde o jednu z nejvíce zaneprázdněné hvězd v Hollywoodu, ale i tak si zatím nezahrál žádného superhrdiny . A to je co říct, protože v poslední době Marvel a DC obsazují do svých úkolů ty největší jména. Herec je však v roli obsazen už nějaký ten rok.

Ještě před pokračováním Shazam! 2 ale uvidíme Solovki Black Adam , která by se podle dostupných informací měla začít natáčet už v druhé polovině příštího roku. V ní poznáme The Rocka v kůži zloducha, který přijde do Worlds of DC (DCEU) nadělat nepořádek.

O jeho Solovki se postará režisér Jaume Collet-Serra ( Smrtící příliv , Non-Stop , Muž ve vlaku ) a po úspěchu Shazama je film pro studio prioritou. Později se tedy setkají ve společné snímku, kde si Shazam a Black Adam dají pořádně do držky. Naznačuje to i vymazána scéna , která přišla spolu s vydáním Blu-Ray a DVD.

Scéna nese název " Family on Thrones " a už podle názvu je nám jasné, že v ní můžeme vidět celou rodinu sedící na svých trůnech v jeskyni Rock of Eternity . Při vychutnávání toho momentu si však uvědomí, že je jeden trůn prázdný . Darla Dudley na to reaguje:

"INU, KDOKOLIV TO JE, BUDU HO MILOVAT BEZ OHLEDU NA COKOLIV, PROTOŽE UŽ TEĎ JE AUTOMATICKY SOUČÁSTÍ RODINY".

Tím samozřejmě narážejí na Black Adama, o kterém očividně netuší, jakou hrozbu pro ně může představovat. Tento zloduch byl totiž nástupcem čaroděje ještě před Billym Batsonom. Film dal také jasně najevo, že svou sílu využil v zlé úmysly.

Lucie Opltová hodnotí:80%

Reklama

KOMENTÁŘE

Zatím nebyl přidán žádný komentář.