Režisér odhalil délku filmu To Kapitola 2! Jaké scény byly vymazány?

V roce 2017 nás příjemně překvapil horor To. Ikonický knižní příběh Stephena Kinga znovu ožil po legendárních televizních filmech z 90. let . V moderní verzi ikonického Klauna Pennywisea ztvárnil talentovaný Švéd Bill Skarsgård , obsazení doplnili nejlepší dětští herci současnosti a do režisérské židle usedl Andy Muschietti . Ten nám teď odhaluje, jaká bude délka filmu To Kapitola 2 , jeho očekávaného hororového pokračování, na kterém pracuje.


Délka filmu To Kapitola 2

Z první části příběhu, kterou jsme viděli už téměř 2 roky dozadu , se stal velkolepý úspěch . Diváky oslovil natolik, že na něj do kina přišlo rekordní množství lidí. Díky tomu si celosvětově vydělal přes 700 milionů dolarů , čímž se z něj stal nejúspěšnější horor všech dob. Je tu pak reálná šance, že pokračování ho překoná ?

Dospělí herci, na kterých Skarsgard Klaun Pennywise udělal skvělý dojem , zaručují hviezdnejší potenciál. Samozřejmě, už i takový Finn Wolfhard je docela zvučným jménem. Ve filmu To Kapitola 2 se však v hlavních rolích Loser 's Club objeví hvězdy velkého kalibru, jako například James McAvoy , Jessica Chastain , Bill Hader , James Ransone , Andy Bean , Isaiah Mustafa a další.

Na velkoleposti bude mít velký dopad i délka filmu To Kapitola 2 , kterou právě potvrdil režisér Andy Muschietti . Na hororu si v kině posedíme až 2 hodiny 45 minut . Je to příliš? Pro pořádného fanouška možná až příliš málo. Už Avengers: Endgame , který délkou přesahoval 180 minut , dokázal, že lidem dlouhé filmy opravdu nevadí, pokud je baví. Bude nás tedy návrat Klauna Pennywisea bavit?

Režisér nás ujišťuje

Muschietti, jak uvádí portál Digital Spy , se rozpovídal io ohlasech, které na film dostal od prvních diváků:

"Nemůžete přijít se 4-hodinovým filmem , protože pro lidi to přestane být pohodlné - bez ohledu na to, co dívají - no my jsme skončili se snímkem, která má 2 hodiny 45 minut , a tempo je velmi dobré ," řekl režisér médiím a dodal: " Nikdo, kdo ho viděl, si nestěžoval. "

Filmař v debatě také zajel do procesu tvorby takového příběhu. Podle něj je přirozené, že při tvorbě příběhu se zdá být podstatné úplně všechno - proto bývají první verze filmů tak velmi dlouhé. Teprve když je však děj režim dokončen, tehdy člověk opravdu vidí, co je pro něj potřeba a co je v něm naopak zbytečné. Logicky tedy v kině bude chybět mnoho scén, které tvůrci vystřihli.

Producentka Barbara Muschietti (sestra Andyho Muschiettiho) nás však ujistila, že tyto scény nám v budoucnu nabídne tzv. director 's cut , tedy režisérů původní střih filmu . "Je tu pár úžasných scén, které se do finální verze nedostali ... vyplatí se je vidět později ," řekla.

A pokud byste "měli strach", že mezi těmito vystřiženými scénami jsou i ty strašidelné, režisér má pro vás slova útěchy :

"Se scénami, které by byly příliš hrůzostrašné, jsme problém s jejich ponecháním ve finálním filmu neměli. Takže ne. Vše, co je příliš strašidelné, v něm zůstalo. "

Lucie Opltová hodnotí:40%

Reklama

KOMENTÁŘE

Zatím nebyl přidán žádný komentář.