Indiana Jones 5 konečně ožívá a natáčení by mělo začít v roce 2020!

Lucie Opltová
Dne 02.08.2019 o 19:28
Novinka o filmu:
Indiana Jones 5
Žánr:
Action, Adventure,
Informace:
USA, 2019, 180 minut
V kinech od 09.07.2021
Objednat na ALZA.CZ
Hrají:
Harrison Ford,

Vypadá to tak, že jsme se nakonec dočkali! Připravovaný film Indiana Jones 5 se chystá zahájit svou výrobu příští rok v dubnu. V nejnovějším rozhovoru to potvrdil herec Harrison Ford . Podle jeho slov si veřejnost myslela, že natáčení začne už o týden, a tak nám tato herecká legenda otevřela oči a vše dala na tu správnou míru .

No kromě této novinky nebyla zatím potvrzena žádná další informace . Podle starších novinek mělo natáčení oficiálně začít ještě minulý měsíc, ale očividně se v projektu udály další komplikace. 77-letý herec se tedy v kostýmu své kultovní postavy ocitne ještě naposled a nebudeme si lhát, nikoho jiného si v této roli si zatím představit neumíme.


Filmové dobrodružství Indiana Jones 5 je oficiálně naplánováno zasáhnout kina v červenci 2021 , takže aktualizovaný datum výroby začíná dávat smysl. Disney prohlásilo, že film je na té správné cestě a pravděpodobně se čeká na jinou legendu. Režisér Steven Spielberg v současnosti usilovně pracuje na svém remakeu West Side Story , který zažije svou premiéru koncem roku 2020.

Dočkáme se pokračování nebo se všechno skončí? Podle slov Harrisona Forda by jeho postavu neměl dostat nikdo. Pokud se herec rozhodne ukončit svou dlouholetou pouť, postava Indiana Jonese by měla umřít. Dočkat bychom se toho mohli teoreticky v nejnovějším filmu ... No v tomto směru mají herec a Disney rozličné názory, a studio už pravděpodobně připravuje remake. Připomíná nám to situaci s filmem Solo: A Star Wars Story , při kterém však alespoň legendární herec vyjadřoval nadšení vůči mladíkovi , který "přebral" jeho postavu. Obsazení mladého herce ale nemusí být vždy úspěchem a někdy to může znamenat rychlou záhubu pro celou filmovou sérii .

Jak jsem již zmiňovala výše, další podrobnosti zatím nejsou k dispozici a momentálně nás těší jediný fakt, a to že bychom se mohli v připravovaném filmu dočkat pravděpodobně poslední spolupráce mezi H arrisonom Fordem a Stevenem Spielbergem. Po sérii zpoždění to nakonec vypadá tak, že se vše pohnulo a my se můžeme těšit na nové akční dobrodružství Indiana Jonese .

Lucie Opltová hodnotí:100%

Reklama

KOMENTÁŘE

Zatím nebyl přidán žádný komentář.