Kdo je skutečným záporákem filmu Rychle a zběsile: Hobbs & Shaw?

Lucie Opltová
Dne 04.08.2019 o 22:09
Žánr:
Action, Adventure,
Informace:
USA, 2019, 145 minut
V kinech od 02.08.2019
Objednat na ALZA.CZ
Režie:
David Leitch,
Scénář:
Chris Morgan,

Všichni jsme už před premiérou viděli na plakátech av ukázkách Brixton ( Idris Elba ), geneticky upraveného kriminálníka, který chce získat zpět smrtící virus , který ukradla Shawová ( Jason Statham ) sestra Hattie (Vanessa Kirby). Ukazuje se však, že je jen figurka. Pracuje pro zločineckou organizaci Eteon , které velí neznámý člověk. Kdo tedy vlastně je tento záhadný The Director v Hobbs & Shaw? Pojďme to spolu zjistit!


Jak jsem načala výše, Brixton ve skutečnosti není hlavní padouch příběhu . Tím je mysteriózní člověk, známý jako The Director . Přezdívka režisér mu sedne, protože ovládá dění a chod věcí - dává příkazy Brixton , který jejich plněním koná ve prospěch organizace Eteon. To znamená, že The Director má přístup k obrovskému množství prostředků, zbraní a technologií, kterými se může pokusit zneškodnit Hobbs & Shawa.

Hlas The Director nám nenapovídá nic, protože je upraven. Je pravděpodobné, že dokonce ani Brixton netuší, pro koho vlastně pracuje . Nicméně, jedna z málo věcí, které víme, je společná minulost s Hobbsem . V jedné z posledních scén filmu, když The Director dvojici prohlásí, že s nimi ještě neskončil , nám toho dost napovídá šokující reakce Hobbs . Je možné, že rozpoznal jeho identitu a jde o někoho, koho jsme již setkali v sérii Rychle a zběsile ? Pojďme se podívat na možnosti.

Cipher

Ačkoliv počítačem upravený hlas The Directory zní jako muž, je v rámci možností, že mužem není. Kdybyste si jako žena chtěli utajit identitu, použít mužský hlas by byl docela dobrý krok . Jednou z realistických možností tedy je, že šéfem Eteonu je předchozí záporák, který už má zkušenosti s technologiemi: Cipher ( Charlize Theron ).

Cipher se nám představila ve filmu Rychle a Zběsile 8 jako zkušený hacker . Vyhýbat se problémům se zákonem a využívat ostatní, aby pro ni dělali špinavou práci - to je prakticky její popisem práce. Do organizace jako Eteon se tak určitě hodí, přičemž právě Brixton může být její aktuální pěšec (jako tomu bylo s Owenem Shaw a můšeme Jakadem).

Keanu Reeves

Před samotnou premiérou filmu Rychle a zběsile: Hobbs & Shaw se mluvilo o tom, že Keanu Reeves v něm hraje velkou roli. S jeho hvězdným potenciálem by neměl být problém, kdyby měl ztvárňovat hlavního padoucha. I když byly zprávy o jeho zapojení do projektu ještě začátkem léta vyvrácené, je možné, že původně se v něm měl objevit . Možná se jen tvůrci na poslední chvíli rozhodli, že ještě nejsou připraveni odhalit identitu postavy The Director .

Dwayne "The Rock" Johnson v jednom rozhovoru potvrdil, že si s Reevesem vyměňují zprávy. O čem se baví, to herec neodhalil, napovídá nám to však, že na pozadí se něco děje. Je tedy možné, že když přijde film Hobbs & Shaw 2 a odhalí se nám, kdo je skutečně The Director , hrát ho bude Keanu Reeves ? Je. Nicméně, budeme si muset počkat.

Locke

Nejzajímavější propojení s The Director má Locke, resp. herec, který ho ztvárňuje - Ryan Reynolds . Oficiální šéfa organizace Eteon daboval někdo se jménem Champ Nightengale . Nicméně, nejde o skutečného herce. Je to totiž alias, který Ryan Reynolds použil, když napsal vtipnou falešnou recenzi na Aviation Gin , značku alkoholu, kterou vlastní.

Ryan Reynolds si tedy ve filmu neoficiální střihl dva úkoly - The Director a Locke. Locke se už s Hobbsem zná, co by sedělo s jeho šokující reakcí , když šéf Eteonu prozradil, že ho ještě setkají. Stal se mezi touto dvojicí nějaký incident, za který se chce Locke pomstít ? Nasvědčuje tomu několik věcí, ale to ještě neznamená, že je The Director.

The Director v Hobbs & Shaw 2

Pokud film Rychle a zběsile: Hobbs & Shaw vydělá pěkné peníze, což by z hvězdnou silou protagonistů neměl být problém, zcela určitě se dočkáme pokračování . V něm se Brixton může, ale nemusí ukázat. The Director však v potenciální dvojce bude stoprocentně. The Director chce, aby se dvojice přidala na jeho / její stranu. Aby začali pracovat pro Eteon. Vypadá však, že to se ani zdaleka nechystají udělat, po čem záhadný šéf organizace nebude mít problém je odstranit ze své cesty. A právě to by mohlo být jedním z hlavních předmětů pokračování.

Lucie Opltová hodnotí:100%

Reklama

KOMENTÁŘE

Zatím nebyl přidán žádný komentář.