To Kapitola 2: Viz čtyři nové, hrůzostrašné klipy s klaunem Pennywisem!

To Kapitola 2 není pouze jedním z nejočekávanějších hororů tohoto roku. Jde o jeden z nejočekávanějších filmů, které letos ještě uvidíme. Za všechno může režisér Andy Muschietti , který s první částí prokopal dějiny hororu. Film si v roce 2017 vydělal neuvěřitelných 700,4 milionů amerických dolarů , čímž se stal vůbec nejlépe výdělečným hororem v historii.

 


Právě proto se tak těšíme na zářijové pokračování , které vypadá ještě velkolepěji. Tvůrci vzali ty nejlepší nápady z knihy, ale tentokrát přidávají i vlastní nápady. Ty se prý líbí i autorovi Stephenovi Kingovi , který většinou nemá moc v lásce filmové adaptace jeho příběhů. Příkladem je Osvícení , které se mu vůbec nelíbilo.

Příběh pokračování je zasazen 27 let poté, co Klub Lůzr porazil klauna Pennywise . Z dětí se stali dospělí lidé a každý z nich zapomněl na to, co se kdysi stalo. V městečku Derry zůstal pouze Mike, který po záhadných zmizení dětí opět zavolá svou starou partu do města.

Ukáží se James McAvoy jako Bill, Jessica Chastain jako Beverly, Bill Hader jako Richie, Jay Ryan jako Ben, James Ransone jako Eddie, Andy Bean jako Stanley a Isaiah Mustafa jako Mike. Prostřednictvím retrospektivních záběrů uvidíme i mladé herecké obsazení z prvního filmu. To se skládá z jmen Jaeden Lieberher , Sophia Lillis , Jeremy Ray Taylor , Finn Wolfhard , Wyatt Oleff , Chosen Jacobs a Jack Dylan Grazer .

A na co se ještě můžeme těšit? Inu, v kině si na hororu posedíme až 2 hodiny a 45 minut . To je jen o 15 minut kratší než Avengers: Endgame . Jsme tedy opravdu zvědaví, zda nás film zabaví na tak dlouhou dobu.

Lucie Opltová hodnotí:40%

Reklama

KOMENTÁŘE

Zatím nebyl přidán žádný komentář.