Gomez a Morticia jsou zpět v nové ukázce na animovanou Rodinu Addamsovu!

Kultovní Rodina Addamsova je zpět v nové podobě! Studio MGM zveřejnilo nový trailer na animovanou adaptaci jedné z nejoblíbenějších amerických rodin. Projekt byl ohlášen již v roce 2017 a půjde o první celovečerní animovaný film o této rodince. Kromě komiksové předlohy však během 60. let dostali svůj vlastní televizní seriál . Později, v 90. letech přišly dva filmy , které si pamatujete asi nejlépe. Nějaké pokusy o stop-motion verzi byly také od temného režiséra Tima Burtona , ale nakonec to padlo. Dnes se tedy díváme na animovanou pohádku , kterou si užije snad každá věková kategorie. Nezapomeňte si tedy níže prohlédnout první oficiální trailer .


Na režisérské židli sedí Conrad Vernon a Greg Tiernan , kteří mají na kontě filmy jako Buchty a klobásy , Shrek 2 či Madagaskar 3 . Je vidět, že si vzali značnou inspiraci originální komiksovým sérií od Charlese Addams. Například takový Gomez vypadá přesně jako jeho komiksová verze postavy, kterou poprvé představili ještě v roce 1938 .

Tím hlavním lákadlem na film jsou však jména, které postavám propůjčili své hlasy. Těšit se můžeme na Oscara Isaaca jako Gomez, Charlize Theron jako Morticia, Chloe Grace Moretz jako Wednesday, Finna Wolfharda jako Pugsley, Nicka Krol jako strýc Fester nebo Bette Midler jako babička!

Lucie Opltová hodnotí:100%

Reklama

KOMENTÁŘE

Zatím nebyl přidán žádný komentář.