Přidá se Ryan Gosling do hereckého obsazení filmu Thor: Love and Thunder?

Lucie Opltová
Dne 18.08.2019 o 21:40
Novinka o filmu:
Thor: Love and Thunder
Žánr:
Action,
Informace:
USA, 2019, 180 minut
V kinech od 05.11.2019
Objednat na ALZA.CZ

Pravděpodobně nejočekávanějším filmem Čtvrté fáze Marvel Cinematic Universe je právě poslední z nich. Film Thor: Love and Thunder uvidíme 5. listopadu 2021 a už nyní o něm víme hned několik podstatných informací. Jednou z hlavních postav bude Jane Foster , kterou si opět střihne herečka Natalie Portman .


Z ní se ve filmu stane ženská verze Thora , přičemž fanoušci komiksů znají tuto dějovou linku velmi dobře. Vrátí se i herečka Tessa Thompson a její postava Valkyrie , která po událostech Avengers: Endgame vládne lidu Asgard. Bylo potvrzeno, že si ve filmu bude hledat svou královnu , protože jde o první MCU postavu s jinou sexuální orientací.

Ryan Gosling ve filmu Thor: Love and Thunder?

Každopádně, podle nejnovějších informací se může stát novou tváří v Marvel Cinematic Universe talentovaný herec Ryan Gosling . Filmy jako Blade Runner 2049 , La La Land , drama První člověk či komedie Ostří chlapci potvrzují, že jde o jednoho z nejvíce všestranných herců v Hollywoodu.

Tyto klepy se začaly šířit poté, co herce viděli na setkání s režisérem Taika Waititi . Ten má aktuálně rozdělané dva projekty, které hledají to správné obsazení. Ještě před čtvrtým Thorem totiž zrežíroval snímek Next Goal Wins o fotbalovém týmu Americké Samoy.

Je tedy možné, že se Ryan Gosling objeví v jednom z těchto tří projektů? Marvel Studios do svých filmů sbírá ty nejznámější jména, takže jeho účast určitě není vyloučena. A právě filmy Taika Waititiho většinou spojují komedii a drama, v čem by Gosling vynikal.

Lucie Opltová hodnotí:80%

Reklama

KOMENTÁŘE

Zatím nebyl přidán žádný komentář.