První reakce na film To Kapitola 2 jsou tu! Zklamal film diváky?

Od druhé kapitoly hororu To nás dělí už jen pár dní. Film přijde do Českých kin už 5. září a fanoušci se nemohou dočkat. Režisér Andy Muschietti totiž nasliboval jen to nejlepší - více strachu, více krve a v první řadě dlouhý, téměř tříhodinový zážitek . Od pokračování očekáváme mnoho, přece jen je první část vůbec nejúspěšnějším hororem v historii.


Celosvětově vydělal neuvěřitelných 700,4 milionů amerických dolarů , což se dvojka pokusí překonat. Promítání pro kritiky a vyvolené diváky již proběhly, čímž se samozřejmě pochlubili na sociálních sítích jako Twitter. Jaké jsou jejich první reakce na vůbec nejočekávanější horor tohoto roku ? Pojďme se na to podívat!

Takže, #ITChapterTwo: je to velmi dobré, ale ne vynikající. Užil jsem si to, ale nezamiloval jsem si to. První film je velmi těžkým oříškem k překonání. DVOJKA je nechutná, zvláštní no pouze zřídka strašidelná. Výborně vystihla důležité aspekty z knihy, ale zdá se být příliš dlouhá. Obsazení je esem v rukávu a Billa Hadera BY MĚLI zvážit na Oscara.

Většinu filmu TO KAPITOLA 2 jsem si užil. První polovina (velmi dlouhého filmu!) Je vynikající. A nové dospělé obsazení je opravdu hvězdné. Druhá polovina není až tak dobrá. Celkově není druhá kapitola tak dobrá, jako první film.

Opravdu jsem si užil #ITChapterTwo, který slouží jako výborný konec k prvnímu filmu. Má několik výborných šokujících a strašidelných scén s mladším a starším obsazením. Bill Hader si absolutně ukradl celý film, který vyvážil srdcervoucí emoce se strašidelnými jump scarey.

#ITChapterTwo je úžasným doplňkem k #ITChapterOne. Je to velmi podobné s výbornou chemií hereckého ansámblu a výborným mixem humoru a hororu. Druhá část hraje na mnohem vážnější strunu a zabývá se s poražením břemene dětské traumatu. Konec mě jednoznačně rozplakal. Bill Hader si ukradl celou šou.

Vypadá to tak, že To Kapitola 2 bude o něco slabší než první část. Každopádně, herecké obsazení zachrání celý film. Co říkáte na první reakce vy?

Lucie Opltová hodnotí:40%

Reklama

KOMENTÁŘE

Zatím nebyl přidán žádný komentář.