AKTUÁLNĚ: Herec Kevin Hart utrpěl při autonehodě velké zranění zad

Lucie Opltová
Dne 02.09.2019 o 18:52

Herec a komik Kevin Hart byl v neděli ráno amerického času účastníkem vážné dopravní nehody . Hart (40) byl spolujezdcem, když řidič, jeho kamarád Jared Black , ztratil kontrolu nad vozidlem a sjel z cesty. Na Mulholland Highway na Malibu v Kalifornii prorazil dřevěné oplocení. Auto narazilo 3 metry od cesty a nakonec skončilo v příkopu .


Kevin Hart a Jared Black utrpěli podle zdrojů " velké zranění zad ". Třetím účastníkem nehody byla Rebecca Broxterman , která neutrpěla žádné zranění. Portál E! News informoval, že Hart odešel z místa činu do svého nejbližšího domu . Později byl kvůli svým zraněním převezen do místní nemocnice. Black při řízení nebyl pod vlivem alkoholu .

Níže můžete vidět fotky z místa autonehody, které opatřil portál TMZ . Modrý 1970 Plymouth Barracuda skončil po nárazu bez střechy as rozdrceným nárazníkem. Auto patřilo Kevinovi Hartovi, který si ho sám koupil ke čtyřiceti narozeninám jako dárek. Začátkem července se jím pochlubil na svém Instagram , kde dal vozidlu přezdívku "Menace".

Kdo je Kevin Hart?

Kevin Hart je známý americký herec a komik. Na kontě má projekty jako Jumanji: Vítejte v džungli , Švagr na odstřel , Centrální inteligence či Policisty švagr . Nedávno se dokonce ukázal ve filmu Rychle a zběsile: Hobbs a Shaw , přičemž by měl v sérii pokračovat. Jeho velmi dobrým kamarádem a kolegou je Dwayne "The Rock" Johnson , který se ke nehodě vyjádřil na svém Instagramu .

Zástupci Kevina Harta se ke nehodě zatím nevyjádřili a nereagovali na žádosti o informace od časopisu PEOPLE . O jakýchkoliv informacích o tomto případě vás budeme ihned informovat. Kevinovi Hartovi a všem účastníkům nehody samozřejmě přejeme brzké uzdravení a jsme rádi, že to neskončilo mnohem horší.

Reklama

KOMENTÁŘE

Zatím nebyl přidán žádný komentář.