El Camino: A Breaking Bad Movie v kinech již brzy.

Will Dormer
Dne 06.10.2019 o 14:50
Žánr:
Drama,
Informace:
USA, 2019, 120 minut
V kinech od 11.10.2019
Objednat na ALZA.CZ

Tvůrci veleúspěšné seriálové série Breaking Bad v čele s hlavními protagonisty Walterem Whitem (Bryan Cranston) a Jessem Pinkmanem (Aaron Paul) rozvíjeli nejprve příběhovou linku nad rámec seriálu s vypečeným advokátem Saulem Goodmenem (Bob Odenkirk). Nyní se ovšem chystá do kin celovečerní snímek, který bude zaměřen na problematického narkomana Jessieho Pinkmena!


Režie se ujme spolutvůrce obou zmíněných seriálových ság Vince Gilligan, což by mohlo divákům zaručit alespoň stejně kvalitní zážitek jako u jeho předchozí tvorby. Jak již bylo zmíněno hlavním protagonistou okolo kterého se bude vyvíjet celý děj je Jesse Pinkman.

 

Po fenomenálním diváckém ohlase jenž zaznamenal seriál Breaking Bad, se diváci dožadovali dalšího vývoje příběhů hlavních postav. Na ten popud tvůrci vyzvali fanoušky, aby vyjádřili jejich názor, jak by se měl osud Jesseho Pinkmana odvíjet dál. Nechme se tedy překvapit co si na nás tvůrci přichystají a můžeme s napětím očekávat, že to zase bude ta šílená jízda na kterou jsme zvyklí z kultovního seriálu.

Will Dormer zatím tento film nehodnotil/a.

Reklama

KOMENTÁŘE

Zatím nebyl přidán žádný komentář.