Premiéru si již brzy odbyde mrazivý seriál Servant

Will Dormer
Dne 11.11.2019 o 17:43

Známý britský scénárista, ale také režisér Tony Basgallop již brzy s pomocí produkce od Apple TV+ zveřejnění nový seriál Servant. K premiéře by mělo dojít 28.11. tohoto roku a v hlavních rolích se představí takové jména jakými jsou Lauren Ambrose, Nell Tiger Free nebo všem dobře známý Rupert Grint.


Již podle prvních ukázek, které se dostaly na veřejnost by mělo jít o velmi zvláštní a znepokojující počin, který bychom mohli zařadit do škatulky ,,psychologický horor”. Ústředními postavami celého seriálu bude mladý pár rodičů Dorothy a Sean Turnerovi, kterým vlivem nešťastných okolností zemřelo jejich novorozené dítě. Rozhodnou se však s touto tragickou skutečností vypořádat poněkud podivným způsobem.

 

Pořídí si totiž jako náhradu realistickou panenku a aby toho nebylo málo, najmou si chůvu, která by se o ni měla starat. Motiv celého seriálu je tedy poměrně originální a již z prvních trailerů je zjevné, že celou sérií se potáhne tíživá atmosféra. V jedné z rolí se představí také slavný Rupert Grint jehož známe jako Rona Weasleyho z legendárního Harryho Pottera.

Reklama

KOMENTÁŘE

Zatím nebyl přidán žádný komentář.