Připravuje se snímek Ježek Sonic

Americký režisér Jeff Fowler připravuje nový akční animák Ježek Sonic. Bude se jednat o filmovou adaptaci na legendární devádesátkovou hru od Segy nesoucí název Sonic The Hedgehog. V hlavní roli se představí mimo jiné také ikona současné filmografie Jim Carrey.


Jak již bylo zmíněno, snímek je inspirován hrou z 90. let, kterou si musí generace dnešních třicátníků a čtyřicátníků velmi dobře pamatovat. Film měl původně přijít do kin 11. listopadu letošního roku avšak po zveřejnění prvního traileru, autory zavalila obrovská vlna kritiky. Superychlý ježek prý vůbec nebyl věrnou napodobeninou svého herního předchůdce. Jeff Fowler kritické ohlasy vyslyšel a rozhodl se digitální scény filmu kompletně předělat.

 

To si samozřejmě vyžádalo extra čas navíc takže nové datum premiéry je stanoveno na 20.2. 2020. Můžeme jen spekulovat, na kolik peněz tahle mega úprava vyjde. Objevily se také spekulace o tom, jestli nespokojení fanoušci, kteří prakticky ovlivnili finální podobu snímku, nedostali do rukou až příliš velkou moc, která by se dala v budoucnu zneužít. Tak či onak, všichni příznivci Sonica by si měli datum 20.2. 2020 zapsat do kalendáře tučným písmem.

Will Dormer zatím tento film nehodnotil/a.

Reklama

KOMENTÁŘE

Zatím nebyl přidán žádný komentář.