Do kin se chystá remake slavného snímku Neviditelný

Will Dormer
Dne 19.11.2019 o 19:36
Novinka o filmu:
Neviditelný
Žánr:
Horror, Sci-Fi, Thriller,
Informace:
Australia, 2020, 133 minut
V kinech od 28.02.2020
Objednat na ALZA.CZ
Režie:
Leigh Whannell,
Scénář:
H.G. Wells, Leigh Whannell,

Známý australský režisér a scénárista Leigh Whannell navazuje na své dvě režisérské prvotiny (Insidious 3: Počátek, Upgrade) dalším počinem nesoucí název Neviditelný. V hlavních rolích se objeví taková jména jako Oliver Jackson-Cohen nebo Elisabeth Moss.


Bude se jednat o další remake na motivy klasického filmového sci-fi, které patří k těm nejstarším. Originální příběh napsat H.G. Wells a v roce 1933 se dočkal svého prvního filmového zpracování pod taktovkou režisérů James Whale, Claud Rainsem a Glorie Stuart. Krom toho bylo natočeno na tento motiv také několik televizních seriálů. The Invisible Man je taktéž uložen v americkém národním registru, ve kterém se shromažďují nejvýznamější filmy historie.

 

Dějová linka se motá okolo hlavní hrdinky Cecilie, jenž má vztah se špičkovým a bohatým vědcem. Ten je na ni však chorobně žárlivý a pronásleduje jí na každém kroku. Cecili se podaří z jeho spárů uniknout avšak vědec následně spáchá sebevraždu. Následně se začnou dít velmi podivné a brutální příhody, které ohrožují nejen Cecilii, ale také její okolí. Snímek se do českých kin dostane 5.3. 2020.

Will Dormer zatím tento film nehodnotil/a.

Reklama

KOMENTÁŘE

Zatím nebyl přidán žádný komentář.