Ben Affleck již brzy v novém sportovním dramatu

Will Dormer
Dne 20.11.2019 o 22:43

Známý americký režisér Gavin O´Connor, který má na svém režisérském kontě takové tituly jako Warrior nebo Zúčtování právě připravuje svůj další počin nesoucí název Cesta zpátky. Bude se jednat o snímek v jehož hlavní roli se představí ikona současné kinematografie Ben Affleck.


Již zmiňovaný režisér Gavin O´Connor se rozhodl vsadit na osvědčené herecké eso, kterým Ben Affleck bezpochyby je přičemž o tom, že vzájemná tvůrčí chemie mezi těmito osobnostmi funguje důvěryhodně dosvědčuje snímek Zúčtování. Osa celého příběhu se odvíjí okolo alkoholovým démonem posedlého Bena Afflecka, který jako své vykoupení v tíživé životné situaci spatří v trénování basketbalu.

 

Basketbal je cesta skrz ve které najde vykoupení napříč své alkoholem zahlcené duši. To se v konečném důsledku zjeví jako sázka na správnou kartu a opravdu se stane špičkovým vůdcem bastkebalového týmu. Z traileru je zjevné, že se nebude jednat o měkkou a patetickou sračku, nýbrž o sportovní drama. V českých kinech by se měl film objevit 23.4. 2020 a my se můžeme jen těšit na to, jak si tahle dvojice s tímto motivem poradí.

Reklama

KOMENTÁŘE

Zatím nebyl přidán žádný komentář.