Akční animák Špióni v obleku již brzy v kinech

Režisérská dvojice Nick Bruno a Troy Quane natočili nový rodinný, animovaný snímek nesoucí název Špióni v převleku. Bude se jednat o zábavný počin, který bude určen zejména pro dětské osazenstvo. Své hlasy propůjčí hlavním hrdinům Tom Holland nebo také hvězdný Will Smith.


Ústřední dvojicí tohoto celovečerního animáku budou dva na první pohled naprosto odlišní hrdinové. Jedním z nich je za každých okolností elegantní a všudypřítomný superagent jmenující se Lance Sterling. Tím druhým bude poněkud chaoticky působící avšak o to více geniální Walter Beckett. Druhý zmiňovaný je tak trochu geniální hříčka přírody, protože náročnou univerzitu se mu podařilo vystudovat už v 15-ti letech a nyní se věnuje supertajným vladním projektům.

 

Svět se však nachází v ohromném ohrožení a tak tyto dva rozdílné hrdiny svede osud dohromady. Jejich úkolem bude zneškodnit zlořáda číslo 1 jmenující ho se Keller Killian. Za pomocí maskovacího vynálezu Waltera Becketta se superagent Lance Sterling promění v holuba. Zápletka je tedy poměrně zábavná a již z traileru je zjevné, že se krom salv smíchu mohou diváci těšit také na pořádnou akci.

Will Dormer zatím tento film nehodnotil/a.

Reklama

KOMENTÁŘE

Zatím nebyl přidán žádný komentář.