Seriál ze světa Johna Wicka se hýbe kupředu

Úspěšný John Wick sklízí jednu chválu za druhou a proto není divu, že má v plánu zamířit i na televizní obrazovky. Seriál by se měl jmenovat The Continental a Keanu Reeves by neměl chybět, i když by asi neměl hrát hlavní roli.


Oblíbenost herce Keanu Reevese vzrostla díky právě prozatím třídílné sérii Johna Wicka. Samozřejmě, že role Nea v Matrixu mu dopomohla k tak obří slávě. Herec také už šlápl vedle, ale tomu neublížilo na popularitě. Zas například ve filmu Always be my maybe (Vždycky budeš moje možná) filmu dost napomohl, když si tam vystřihl roli, kde hrál sám sebe. Komedie mu také jdou, ale přeci jen všichni asi víme, že mu akční filmy sedí prostě nejvíce a zrovna John Wick jak by smet.

Rozpočet pro první film byl pouhých 20 milionů a tržby celosvětově okolo 88 milionů dolarů. U dvojky se rozpočet tak i tržby zdvojnásobily a u třetího dílu se už nebáli více zainvestovat. Rozpočet kolem 55 milionů a celosvětové tržby vyšplhaly až na krásných 326 milionů dolarů. Což rozhodlo o tom, že se s tímto universem nevidíme naposledy. A navíc vznikne právě i seriál, krom čtvrtého dílu Johna Wicka, kterého bychom měli v kinech vidět 20.05.2021.

Televizní The Continental by se měl, jak už název napovídá, motat kolem hotelu, kde se schází nájemní zabijáci, což už známe z filmů. Keanu Reeves by si tam měl střihnout svoji roli, ale nebude to nic velkého. Na seriálu by, ale měl pracovat jako výkonný producent.

Kdy můžeme tento seriál očekávat? Pravděpodobně se na něj můžeme těšit po čtvrtém Johnu Wickovi, pokud vše klapne jak má.

Michaela Švehlová zatím tento film nehodnotil/a.

Reklama

KOMENTÁŘE

Zatím nebyl přidán žádný komentář.