Další série, která neřekla sbohem?

Film Rychle a zběsile 9 si ještě ani neodbyl premiéru, která bude 21.05.2020 a už se mluví o desátém díle a nejen to, uvažují o dámském spin-offu. Takže o této sérii ještě uslyšíme.


Rychle a zběsile je tu s námi už od roku 2001, tato akční podívaná si našla spousty fanoušků a proto není divu, že tento rok uvidíme už devátý díl. Zběsilé jízdy, nelegální závody, adrenalin v krvi, obdiv dívek a super vytuněná auta… Některé díly byly slabší, některé byly kladně přijaty. A co se týče posledního osmého dílu, který překonal milionovou laťku, přesněji 1 236 005 milionů dolarů bylo jasné, že je stále o tuto značku zájem a do kina se diváci stále hrnou.

Takže jaké by mělo být zakončení desátého dílu? Byl v plánu pouze jeden závěrečný díl, ale teď se šušká, že už přemýšlí o dvou částech. Jako tomu bylo u Harryho Pottera, či Hunger Games. Sice o posledním díle přemýšleli ještě před tím, než se začalo natáčet Rychle a zběsile 9, nicméně Vin Diesel by rád tímto poděkoval studiu Universal. Je si jistý, že vzniknou další spin-offy a jako první pravděpodobně uvidíme rychlé a zběsilé dámy. Na scénáři se už pracuje, v co nejbližší době se dozvíme více, třeba například, zda si vedle sebe zahrají Michelle Rodriguez s Charlize Theron.

Vin Diesel, asi největší tahoun a zároveň producent této série se objevil ve většině filmů, z tohoto akčního vesmíru. Tento oblíbený herec, původním jménem Mark Sinclair započal svou kariéru už v 7 letech, ale nám všem se dostal do podvědomí sci-fi snímkem Černočerná tma z roku 2000. I jeho silný chraplavý hlas bylo možné slyšet v pár filmech, v animovaném filmu Železný obr, nebo v poslední době namluvil hlas ve Strážcích Galaxie postavu Groota.

Michaela Švehlová zatím tento film nehodnotil/a.

Reklama

KOMENTÁŘE

Zatím nebyl přidán žádný komentář.