V seriálu Zaklínač obsazena nová postava

Natáčení druhé série Zaklínače začne už tento měsíc a je nám už známa nová tvář, která se k seriálu přidá. Takhle rozporuplný seriál tu už dlouho nebyl, Netflix slavil, ale fanoušci moc nadšeni nebyli.


Nedávno jsme vás informovali, že vznikne série druhá, přípravy vrcholí a natáčení zanedlouho může začít. Štáb bude z počátku ve Velké Británii, ale později se přesune i k nám, do České republiky. Staří známý zůstávají, ale uvidíme i nové tváře. Jednou z nich je nová začínající herečka Carmel Laniado, kterou jste mohli vidět v né moc povedeném filmu Dolittle s Robertem Downeym Jr, či v seriálu Vánoční koleda z minulého roku. Tato mladičká slečna by si měla zahrát postavu jménem Violet a objevit by se měla ve třech epizodách, ale v knize nikdo takový není. Moc tomu nerozumím, proč je to tak v oblibě, přidávat postavu, když v knize je postav více, než dost. To samé jako u chystaného Pána prstenů od Amazonu, ono nestačí, že těch jmen je tam habaděj, ale ne, musíme vymyslet ještě nějakou svou novou.

Lauren Hirsch, která měla Zaklínače na starosti pojmula seriál jináč, než knihy. A hlavně proto z toho nebyli nadšeni fanoušci knih.. Knižní série začíná povídkami, ve kterých vystupuje především Geralt a až později se seznámíme s postavami nám už ze seriálu známé Yennefer a Ciri. Snad se ponaučí ze svých chyb, abychom v druhé sérii zas nemuseli zamotaně skákat v čase.

Jaká další postava by mohla být obsazena? Sigismund Dijkstra, byl hlavou Redanské rozvědky, členem Regentské rady, která vládla po smrti Redanského krále Vizimira II. až do chvíle než se o trůn přihlásil jeho syn a právoplatný dědic. O tuto roli se uchází Skot, tělem i duší Graham McTavish. Můžete si ho pamatovat z Hobita, kde hrál trpaslíka jménem Dwalin. Z družiny úplně první trpaslík, co vešel k Bilbovi do Dna pytle a snědl mu večeři. Nebo se ze seriálu Outlander (Cizinka), kde si švihnul válečného náčelníka klanu MacKenzie, Dougala MacKenzieho.

Michaela Švehlová hodnotí:80%

Reklama

KOMENTÁŘE

Zatím nebyl přidán žádný komentář.