Temnější Doctor Strange? Nic není nemožné

Michaela Švehlová
Dne 08.02.2020 o 15:08
Žánr:
Action,
Informace:
USA, 2019, 180 minut
V kinech od 07.05.2021
Objednat na ALZA.CZ

Sam Raimi, otec komiksového filmového Spidermana s Tobeym Maguirem, ale také režisér známé hororové série Evil Dead, jedná s Marvelem o režii dvojky Doctora Strange.


Scott Derrickson, který natočil jedničku Doctora odešel od projektu, kvůli tvůrčím neshodám. Nelíbilo se mu, jakým směrem se film ubírá, takže teď na rychlo shánějí nového režiséra, neb na jaře má začít natáčení. Sam Raimi by byl skvělou volbou, když plánují podat film temnější, s tím má velké zkušenosti a co se týče komiksu tak také. Dyť Spiderman se stal velice oblíbenou trilogií, i když třetí díl nebyl moc v oblibě. Ale první díl z roku 2002 jim vydělal slušných 825 milionů dolarů. Druhý díl měl o pár milionů méně, ale třetí díl zas překročil hranici 800 milionů dolarů. Není divu, že doteď chtějí mít Spideyho v kinech. Nejnovější Tom Holland, co by Peter Parker se stal velice oblíbeným a budeme ho moci nejpíše vidět s Venomem dohromady.

Samu Raimimu by se tento kšeft docela hodil, neb poslední film Mocný vládce Oz se mu moc nepovedl, buďme upřímný. Dvojka Doctora, s přesným názvem Doctor Strange in the Multiverse of Madness by měla mít premiéru příští rok v květnu a snénář píše Michael Waldron, muž který se podílel na minisérii Loki. A právě Loki i WandaVision (která bude mít také svou minisérii) budou vzájemně propojeni. Takže pokud vám nechce nic ujít, měli by jste sledovat nejen filmy, ale i také seriály od Marvelu.

Ve druhém dílu by se měli objevit tváře, které známe z jedničky, především Benedict Cumberbatch, Benedict Wong a Chiwetel Ejiofor. Bohužel se nyní potvrdilo, že Rachel McAdams se jako Christine už nevrátí. Takže můžeme očekávat Stephenovu další novou lásku.

Michaela Švehlová zatím tento film nehodnotil/a.

Reklama

Chcete zde mít vaši reklamu?
info@moviefan.cz

KOMENTÁŘE

Zatím nebyl přidán žádný komentář.