Herec Mark Ruffalo si zřejmě zahraje v seriálu Parazit

Ne, není to shoda názvů, opravdu vznikne seriál podle filmu Parazit, jenž letos získal Oscara za Nejlepší film roku 2019 a tím se stal úplně prvním neanglicky mluvící filmem s tímto oceněním.


Bitku o práva mezi HBO a Netflixem vyhrála stanice HBO a na starost by měl seriál mít samotný režisér a scénárista filmu Bong Joon Ho spolu s oscarovým Adamem McKayem. Zlatého plešouna získal za scénář k filmu Sázka na nejistotu (The Big Short) v roce 2015.

Seriál je ve vývoji a obsazení není stále jisté, ale už se objevily malé spekulace, že by si hlavní roli mohl zahrát zelenáč Mark Ruffalo. Tím zelenáčem samozřejmě nemyslím, že by byl nějakým nováčkem, ale poukazuji na jeho asi nejznámější roli v Avengers, vědce Bruce Bannera aka Hulka. Tento herec už byl třikrát nominovaný na Oscara za vedlejší role ve filmech Děcka jsou v pohodě, Hon na lišku a Spotlight.

Momentálně je scénárista McKay dost zaneprázdněn, takže by se mělo začít natáčet pravděpodobně až příští rok. Bong se svěřil, že při psaní scénáře k filmu Parazit měl materiálu natolik, že by film trval i šest hodin. Zkrátit film na 2 hodiny tudíž bylo pro něj obtížné. Co se stalo hospodyni, která přišla pozdě v noci a měla na obličeji modřiny? I její manžel se jí vyptával, ale neodpověděla. A jak to, že věděla o bunkru? Nějaký vztah k architektovi musela mít, ale jaký? Na odpovědi si budeme muset počkat, ale Bong má vše hezky pěkně uložené a my se můžeme jen těšit na zpracování.

Film Parazit si celosvětově vydělal přes 165 milionů dolarů, což je na neanglicky mluvící film velký úspěch. Nyní se čtyřmi Oscary, včetně za Nejlepší film se bude těšit ještě větší slávě. Pokud stále přemýšlíte, zda si film pustit, neváhejte, každý si v tom něco najde. Kamera přitažlivá, scénář vymakaný, humor originální, obsazení sympatické, režie fantastická a závěrečný zvrat nečekaný.

Michaela Švehlová zatím tento film nehodnotil/a.

Reklama

Chcete zde mít vaši reklamu?
info@moviefan.cz

KOMENTÁŘE

Zatím nebyl přidán žádný komentář.