Únor, část 3. Co nás čeká v kinech?

Třetí týden v únoru (ano, bude už čtvrtý, ale první dva dny do toho nepočítám, to byl víkend a žádné premiéry v kině nebyly) fandí spíše dětem, neb největší lákadlem bude modrá, malá, chlupatá příšerka.


Od 20.02. v kinech

 

Ježek Sonic (Sonic the Hedgehog)

Pravděpodobně asi jedna z nejznámějších videoherních postav od firmy Sega. Poprvé byl vydán v roce 1991 a stal se rivalem Super Maria od konkurenční firmy Nintendo. Díky špatnému ohlasu fanoušků, po zveřejnění prvního traileru změnili design samotného Sonica a snad k lepšímu. Nyní je možné ho vidět na plátnech, co by animovaného modrého ježka s hlasem amerického herce jménem Ben Schwartz. Jeho největším soupeřem byl Doctor Robotnik, nyní v podání komika Jima Carreyho. Ten si roli samozřejmě užívá asi nejvíce, tyhle praštěné postavy mu prostě sedí. Sonic má superschopnost vyvinout rychlost vyšší, než rychlost zvuku, ale podaří se mu i s pomocí šerifa v podání herce Jamesa Marsdena unikat před šíleným géniem Robotnikem?

 

Sviňa

Slovenské drama ze života o zemi pod horami, kterou ovládají zločinci. Nic není jisté a věřit nikomu nemůžete, ani politikům (což není nic nového), policii, natož pak mafii. Mladá slečna přijde na policejní stanici vypovídat se o všem, co se ji přihodilo, ale nikdo ji neposlouchá. Obrátí se proto na novináře a ten se pustí na vlastní pěst do vyšetřování. Film má prozatím obstojné hodnocení a pokud patříte mezi ty, co dávají přednost evropským filmům, bude to nejspíše pro vás a ještě k tomu nepotřebujete titulky.

 

Mosley

Animák z Nového Zélandu, kde kozloni věrně slouží lidem, i když mluví jako lidé, nevypadají tak. Vypadají spíše jak roztomilý dinosauři s ušima jak králíci. Jejich šéf je člověk, který je „zaměstnává“ na svém poli, avšak to vše připomíná spíše otroctví. Takže, co se nestane? Hlavní hrdina Mosley uteče a díky nalezené jeskyni, kterou objevil jeho syn zjistili, že existují bytosti Přímáci podobný kozloňům, avšak chodí vzpřímeně. Jenže vše by měl překazit lovec od farmáře, který je usilovně hledá a snaží se jim vše překazit. V originálním znění můžeme uslyšet princeznu Xenu (Lucy Lawles), či Gimliho (John Rhys-Davies).

Michaela Švehlová zatím tento film nehodnotil/a.

Reklama

KOMENTÁŘE

Zatím nebyl přidán žádný komentář.