Únor, část 3. Seriálové premiéry

Michaela Švehlová
Dne 13.02.2020 o 16:16

Příští týden se můžete těšit na velice zajímavý seriál od Amazonu se slavným oscarovým hercem v čele a animovaný kousek, jenž nejnovější sedmá řada bude úplně poslední. Máme tu podobný scénář jako předminulý týden.


Hunters

Ocitáme se v New Yorku v roce 1977 a budeme svědky lovu, ale ne jen tak obyčejného. Spatříte bandu, která se živí lovením nácků. Zjišťuje se, že by snad mělo dojít k založení Čtvrté říše a to přímo v USA. Kdo je hlavním naháněčem a vůdcem gangu? Samotný Al Pacino, který má na kontě už devět nominací na Oscara a pouze jedno vítězství za film Vůně ženy z roku 1992 (Zlaté Globy má už 4). Dále zde uvidíme věčného romantika Teda z HIMYM, vlastním jménem Josh Radnor. Režisérem byl nováček David Weil, ale výkonným producentem je Jordan Peel, znám především filmy Uteč a My. Seriál budeme moci vidět od 21.02. na Amazonu.

Star Wars: Klonové války

Tak se přeci jen fanoušci SW dočkali a po šesti letech se jim přání splnilo. I když tato sedmá řada bude finální, snad se jim rozloučení podařilo. Naposledy jsme mohli klony vidět v roce 2014 na Netflixu a předtím jej vysílala stanice Cartoon Network. Tento animovaný seriál má stejně jako film vyjasnit některé události Klonových válek, které se udály ve filmu Star Wars: Epizoda III - Pomsta Sithů. Posledních 12 epizod bude možné vidět na Disney+ a to od 21.02.

Reklama

Chcete zde mít vaši reklamu?
info@moviefan.cz

KOMENTÁŘE

Zatím nebyl přidán žádný komentář.