Mrkněte na image nového Batmana

Internet má zas na chvíli o čem diskutovat. Režisér Matt Reeves, jenž zrovna natáčí nového Batmana, vypustil do světa úplně první záběry nového vzhledu Bruce Waynea, kterého si střihne Robert Pattison.


Když se rozhodovalo, kdo by měl hrát nového Batmana a převzít otěže po Benu Affleckovi, asi nikdo nepředpokládal, že by se jím mohl stát zrovna třpytící se upír, který zamrzl v sedmnácti letech na dobro. Bylo kvůli tomu veliké pozdvižení a svět rozdělilo na dva tábory. Myslím, že ten větší byl silně proti, ale pamatujete dobu, kdy byl Ben Affleck obsazen do role Batmana? To bylo ještě horší a nakonec to nedopadlo tak hrozně.

Když pomineme fakt, že se Robert Pattinson proslavil hlavně díky Stmívání, upíří sága rodu Cullenů, počínaje roku 2008, prozatím neměl moc štěstí s dalšími filmy, které by ho zbavily prokletí. Možná mířil tím správným směrem, přeci jen upír a netopýr mají k sobě dosti blízko. Za který film je momentálně chválen je černobílé drama Maják. Nicméně už potřebuje roli, aby ho lidé brali trošku vážněji a možná v batmanovském obleku se mu to podaří.

Režisér Matt Reeves má za sebou už pár zkušeností, takže budeme jen doufat, že rozhodl správně, kamerové testy ho přiměly se rozhodnout právě pro Roba. Monstrum, bylo první film, kde jsem tohoto režiséra zaznamenala, což byl první díl série Cloverfield. Ale čím si mě více získal byla opičí trilogie. Ano, první díl Zrození planety opic natočil Rupert Wyatt, ale Matt pokračoval druhým a třetím dílem, Úsvit planety opic a Válka o planetu opic.

Nové kamerové záběry na Batmana a jeho nového obleku jsou doprovázeny hudbou, kterou pro film skládá velice talentovaný skladatel Michael Giacchino. Docela si libuje v animovaných filmech, hudbu složil například k Úžasňákovi, Ratatouille, Vzhůru do oblak (za to si odnesl dokonce Oscara), Zootropolis: město zvířat či Coco. Co se týče filmů, krom opiček, má zkušenosti i s komiksovými filmy jako Doctor Strange, či Spiderman: Homecoming. Naposledy pracoval pro Taika Waititu a složil tak velice pestrou hudbu k filmu Králíček Jojo.

O čem, že bude nový Batman? To nám tyhle záběry asi neřeknou, jediné, co víme je obsazení některých důležitých rolí: Zoë Kravitz jako Catwoman, Colin Farrell jako Tučňák, Paul Dano jako Hádankář, Andy Serkis jako Alfred, Jeffrey Wright jako James Gordon...

 

Podívat se na krátký kamerový test můžete níže. O své dojmy se nám můžete pochlubit v komentářích.

 

https://vimeo.com/391277390

Michaela Švehlová hodnotí:80%

Reklama

KOMENTÁŘE

Zatím nebyl přidán žádný komentář.