Nová píseň k Bondovce od Billie Eilish je tu

Dlouho očekávaný film Není čas zemřít (No Time to Die) s Danielem Craigem v hlavní roli si budeme moct užít v kinech už 08.04. a nyní je venku nová píseň pro Jamesa Bonda. Tak se pohodlně usaďte a usrkněte si dobrého Martini, když je ten pátek. Ale víte přeci, že protřepat, ale nemíchat...


Nejnovější bondovku natočil Cary Joji Fukunaga, na to, že má za otce japonce, moc na to nevypadá, ale jméno mluví za vše. Seriálem Temný případ (True Detective) mě dostatečně přesvědčil, že tento chlapce má určitý talent. Vlastně i díky němu jsme mohli zjistit, že herec Matthew McConaughey hrát přeci jen umí.

Daniel Craig si bohužel Jamese Bonda zahraje už naposledy, takže nás snad čeká velkolepé rozloučení. Z počátku ušákovi moc lidé nevěřili, ale Daniel jim dokázal, že se na roli agenta 007 přeci jen hodí. Jasně, většina má v oblibě Seana Conneryho, či Pierce Brosnana, ale Craig tomu dal zas jiný šmrnc. Bůh ví, co nás teď čeká, až se najde nový Bond, snad to nedopadne moc temně.

Hlavního záporáka si zahraje Oscarem oceněný Rami Malek, dle fotek už zřejmě předkus a knírek odhodil, takže snad už ani zpívat nebude, to by se na padoucha moc nehodilo. Pravděpodobně hudba napomůže k epickému vyvrcholení, ale poněvadž je skladatelem Hans Zimmer, nemáme se vůbec čeho bát. Asi jeden z nejznámějších a nejtalentovanějších skladatelů dnešní doby, s tím určitě souhlasíte. Co se týče písně, nyní ji pro nás připravila američanka Billie Eilish a poslechnout si ji můžete hned teď.

Michaela Švehlová zatím tento film nehodnotil/a.

Reklama

KOMENTÁŘE

Zatím nebyl přidán žádný komentář.