Únor, část 4. Seriálové premiéry

Michaela Švehlová
Dne 21.02.2020 o 18:52
Novinka o seriálu:
Půjčovna masa
Žánr:
Action, Drama, Sci-Fi, Thriller,
Informace:
USA, 2018, 60 minut
V kinech od 02.02.2018
Objednat na ALZA.CZ

Máme tu premiéru druhé řady, velmi očekávaného seriálu od Netflixu a jsem opravdu zvědavá, zda si udrží kvalitu z první série. A další kousek od Netflixu je novinka s mladou herečkou v hlavní roli a opět ji spatříme celou od krve.


Altered Carbon

 

Tuto sérii můžete také znát i pod českým názvem Půjčovna masa (i nyní trošku kroutím hlavou nad tímto překladem). Po dvou letech se k nám vrací Takeshi Kovacs, ale už s jinou schránkou, nyní ho bude hrát herec Anthony Mackie (Falcon v Avengers).

V první sérii jsme mohli vidět Takeshiho v podání herce Joela Kinnamana, který byl probuzen z hibernace boháčem, aby vyřešil vraždu jeho „skořápky“. Bohatí si žijí jako bohové, neb peníze jim dopomohou střídat těla, jak se jim zachce a tím jsou de facto nesmrtelní.

Nyní bude mít série pouze osm epizod, na rozdíl od té první, která měla epizod deset. Seriál vznikl podle knihy, kterou napsal Richard Morgan. Kdy si budete moci konečně užít snad pořádné scífko? Už 27.02. na Netflixu. Fingers crossed!

 

 

I Am Not Okay With This

 

Netflix pravděpodobně našel zalíbení v komiksech od jednoho autora, neb i nedávný seriál The End Of The Fucking World pochází od stejného spisovatele a to Charlese Forsmana.

I Am Not Okay With This sleduje dospívání jedné mladé slečny jménem Sidney, ale pravděpodobně její období nebude klasické, jako u všech ostatních. Začínají se u ní objevovat superschopnosti, které se pomalu probouzejí. Jak s tím vším naše hrdinka naloží? To se můžete dozvědět už 26.02. na Netflixu.

Mladou herečku jménem Sophia Lillis jste mohli vidět v hororovém filmu TO, kde si zahrála postavu Beverly, proto jsem na začátku zmiňovala krev, neb v obouch případech se s ní dostane do styku. A dál jste ji mohli vidět v seriálu Sharp Objects (Ostré předměty), kde si střihla mladou verzi Camille, hlavní hrdinku s tváří americké herečky Amy Adams.

Michaela Švehlová hodnotí:100%

Reklama

KOMENTÁŘE

Zatím nebyl přidán žádný komentář.