Ježek Sonic míří na internet!

Kvůli krizi ohledně koronaviru musí společnosti měnit strategii. Kina jsou zavřená, a tak se snímky začínají uvádět na internet. Snímek od Jeffa Fowlera je dalším z nich.


Snímek byl do kin uveden 20. února tohoto roku. Pokud jste nestihli zajít na tento film do kina, tak nevadí. Ježek Sonic bude totiž on-line na internet.
Za poslední dva týdny došlo k uvedení spousty filmu na internet. Jejich kroky následuje i Ježek Sonic (Sonic the hedgehog)

Příběh Ježka Sonica vypráví o ježkovi, který umí utíkat ze všech nejrychleji na světě. Kupovidu by Sonic ihned vyměnil tuhle super schopnost za opravdového kamaráda. Sice chodí navštěvovat šerifa, ale ten neví o jeho schopnosti. Sonic se snaží po sobě zahlazovat stopy, aby po něm nikdo nešel. Ale i tento ježek může někdy udělat chybu...

Pokud vás děj zaujal, nebo se znovu chcete kouknout na film, budete mít možnost. 31. 3. bude film dostupný na internetu.

Tento pátek byla on-line premiéra snímků Emma, Lov a Neviditelný (u nás zatím ne). V pondělí by pak měly mít premiéru snímky Gentlemani, Birds of Prey a Bloodshot. I nejnovější animovaný snímek od Pixaru Frčíme byl uveden na internet, konkrétně na síť Disney +, kam bylo uvedeno i Ledové království.

 

michaelaaamr zatím tento film nehodnotil/a.

Reklama

KOMENTÁŘE

Zatím nebyl přidán žádný komentář.