Spinoff Prolhaných krásek

michaelaaamr
Dne 22.03.2020 o 22:19

Prolhané krásky (Pretty little liars) byl seriál, který se vysílal od roku 2010-2017. Seriál byl velmi oblíbený, i po sedmi sériích chtěli fanoušci vidět další. A teď je tu spinoff tohoto známého seriálu.


Asi všichni jsme slyšeli o seriálu vyprávějícím o petici patnáctiletetých dívek (Alison, Hanna, Emily, Spencer, Aria), které mají samá tajemství. Jejich tajemství zná ale i člověk, který se přezdívá jako A, a vydírá je nimi.

V roce 2019 vyšel spinoff tohoto seriálu s názvem Pretty Little Liars: The perfectionist. Seriál má podobný příběh.

Vše se odehrává na luxusní univerzitě Beacon Heights. Na školu chodí i čtyři studenti Ava, Caitlin, Dylan a Nolan. Co se ale stane, když je jeden Nolan zavražděn a vše je opět zahaleno tajemstvími?
V seriálu hrají i herečky z originálu Sasha Pieterse (Alison) a Janel Parrish (Mona).

První díl spinoffu byl uveden 20. března 2019 a první série má pouze 10 dílů. Dočkáme se i druhé série napínavého a mysteriózního seriálu?
 

Spíše ne, druhá série totiž byla zrušena. Musím uznat, že tento seriál měl velký potenciál, a kdyby mu byl umožněn prostor mohl by se stát i lepším než originál. Také bychom viděli pokračování životů dvou hlavních hrdinek, které si zahráli i v originálu.

Reklama

Chcete zde mít vaši reklamu?
info@moviefan.cz

KOMENTÁŘE

Zatím nebyl přidán žádný komentář.