Dočkáme se i třetí série Sedmilhářek?

michaelaaamr
Dne 23.03.2020 o 11:29

Sedmilhářky (Big little lies) je dramatický seriál, který vysílá stanice HBO. Seriál vznikl na motivy knihy od Liane Moriartyové. Zatím má dvě série o sedmi dílech a spekuluje se o třetí.


Děj seriálu se odehrává v malém městečku Monterey v Kalifornii. Vše začíná velmi záhadou vraždou na benefiční akci základní školy. Přestože se zpočátku neví, kdo je oběť, ani pachatel, vše poukazuje na trojici matek. Se začátkem vyšetřování se ale odhalí několik soukromých tajemství.
První díl byl uveden 19. února 2017. Seriál si ihned získal mnoho fanoušků a zalíbil se i filmovým kritikům. Původně byl seriál myšlen jako uzavřená minisérie, ale v červnu roku 2019 přibyla i druhá série. Dočkáme se i třetí řady?

Zatím se pouze spekuluje, zda bude další série. Tvůrci oficiálně nepotvrdili jestli se třetí série natočí, ale ani to nevyloučili. Jediné co můžeme dělat, je čekat na zprávy. Mezitím se ale můžete kouknout na předchozí dvě série. Zhlédnutí seriálu vám rozhodně doporučujeme a jeho kvalita je zaručena nejen hvězdný obsazením, ale i několika cenami, které má této seriál na svém kontě.

V čele seriálu jsou dvě slavné hollywoodské herečky Nicole Kidman a Reese Witherspoon, které získaly Oscara. V dalších rolích pak můžeme vidět Lauru Dern, Zoë Kravitz, Alexandra Skarsgårda, Shailene Woodley a Adama Scotta.

Seriál byl celkem nominován na 56 cen. Z toho získal 4 ceny na Golden Globe Award, 8 cen Emmy, 4 ceny Critics' Choice Television Awards a další.

Reklama

Chcete zde mít vaši reklamu?
info@moviefan.cz

KOMENTÁŘE

Zatím nebyl přidán žádný komentář.