Wonder Woman 1984 uvidíme v kinech až v srpnu

Koronavirus má velký dopad na filmový průmysl. Ruší se premiéry, zavírají se kina a společnosti si neví rady. Během posledních pár dnů se ale děly zvláštní věci. Některé snímky, jejichž premiéry jsme měli vidět v nadcházejících měsících, byly umístěny na streamovací služby. Wonder Woman se k nim nepřidá.


Delší dobu se pekulovalo se o tom, zda premiéra Wonder Woman 1984 bude umístěna na stream. Už ale víme, že superhrdinky od DC se dočkáme až v srpnu.

První Wonder Woman jsme měli možnost vidět v kinech v půlce května roku 2017. Ze snímku se stal ihned hit a v kinech si utržil 821,8 milionů USD. Tvůrci

 zdůraznili, že se nejedná o pokračování, ale půjde spíše o samostatný film. Děj se bude odehrávat v osmdesátých letech. Wonder Woman si zahraje Gal Gadot, která superhrdinku ztvárnila i v prvním díle. Dále se do dvojky vrátí i Chris Pine. V dalších rolích uvidíme Pedra Pascala, nebo Kirsten Wiig, která si zahraje hlavní zápornou postavu, rivalku Wonder Woman, Cheetah. Původně jsme snímek od Patty Jenkinsové měli vidět 5. června. Kvůli pandemii koronaviru byla ale premiéra doložena, a uvidíme ji v kinech až 14. srpna 2020.

michaelaaamr zatím tento film nehodnotil/a.

Reklama

Chcete zde mít vaši reklamu?
info@moviefan.cz

KOMENTÁŘE

Zatím nebyl přidán žádný komentář.