Herečky, které musely skrývat těhotenství

michaelaaamr
Dne 24.03.2020 o 22:01

Pokud jste jedna z hlavních hereček ve slavném filmu nebo seriálu, a přitom jste těhotná, nemáte na výběr a musíte těhotenství schovat. Jak se s tím popasovaly slavné herečky?


Gal Gadot

Izraelská herečka a modelka byla těhotná v době, kdy se natáčely dodatečné scény ve snímku Wonder Woman. Producenti to vyřešili tak, že Gal přidali na břicho zelený pásek, které pak pomocí efektů upravili.

 

Blake Lively

Ve thrilleru Mělčiny z roku 2016 si Blake Lively zahrála hlavní roli surfařky. Herečka v té době čekala svojí druhou dceru. Bylo skoro nemožné její těhotenství schovat, protože se snímek odehrával ve vodě a herečka měla většinu času plavky. Také se musela během 5. měsíce těhotenství potýkat s velmi vysokými vlnami.

 

Scarlett Johansson

Musíme uznat, že Scarlett Johansson se ničeho nebojí. Při natáčení filmu Avengers: Age of Ultron bylaherečka těhotná. To ji ale nezastavilo a v akčním filmu si zahrála co nejvíce možných scén. Zbytek pak vznikl kombinací kaskadérů a různých efektů.

 

Lisa Kudrow

Představitelka Phoebe Buffay v seriálu Přátelé byla ve čtvrté sérii těhotná. Herečka měla opravdu štěstí. V momentě, kdy už nemohla dál schovávat těhotenství přepsali producenti scénář. Z Phoebe udělali těhotnou ženu, která je pouze náhradní matkou dítěte jejího bratra a jeho ženy.

 

Courtney Cox

Během natáčení poslední série slavného seriálu Přátelé byla Courtney, která ztvárnila Monicu Geller těhotná. Monica byla ale v seriálu neplodná, proto musela herečka těhotenství skrývat tím, že nosila volné oblečení.

Reklama

Chcete zde mít vaši reklamu?
info@moviefan.cz

KOMENTÁŘE

Zatím nebyl přidán žádný komentář.