Redakce

 

Slavek Anlauf 

Jmenuji se Slávek Anlauf, je mi 27 let a jsem z Příbrami. Od dětství miluji filmy a seriály a proto téměř celý život píši o tomto tématu. V minulosti jsem vlastnil weby: PlayAll.cz, Filmshot.cz, Hudebnidatabaze.com a v současné době jsem založil filmový server Moviefan.cz, jsem zde šéfredaktor.

 

Majitel, zakladatel a šéfredaktor

 

 

 

František Jukl 

Narozen ve znamení Berana, trochu idealista, rebel i bojovník. Díky živlu ohně spontánní, bezstarostný a plný životní energie, kterou věnuje rodině, sportu a filmu. Jeho nick „Fr“ vzbuzuje mezi filmovými nadšenci entuziasmus i zlost.

 

Redaktor 

 

 

 

Viktor Klein

Film chápu jako umělecky orientované zábavné médium, jehož účelem je přinést jednak pobavení a druhak nějaký fragment porozumění. Vše to vychází z kvality děje - právě příběhy mají schopnost (narozdíl od definice) dát souvislosti do kontextu.

 

Redaktor

 

 

 Michaela Švehlová

Left My Heart In Middle-Earth. Film je pro mě vším, obzvláště sledování novinek. A dosáhla jsem levelu náročného diváka, spíše jsem jím byla vždy, jen věkem si to začnete více uvědomovat. Jinak velký fanda Lotra, ale to už jste museli poznat dle první věty.

 

 

Redaktor

 

 

 

 

Patrik Budai

I'm a programmer

 

Programátor

 

 

 

 

 

 

Pokud se chcete k nám pridat do redakce, pokud máte zájem o inzerci na filmovém portálu Moviefan.cz, email: info@moviefan.cz